• Novinky
  • Bull Run je tady, podvodů přibývá - buďte obezřetní!

Bull Run je tady, podvodů přibývá - buďte obezřetní!

V době, kdy trhy kryptoměn ožívají a grafy stoupají strmě vzhůru, přichází také vlna entuziasmu – a s ní spojené riziko. S nárůstem zájmu o těžbu kryptoměn se naše schránky plní dotazy ohledně nejnovějšího hardwaru. Konkrétně, mnoho klientů pálí otázka: Kdy bude k dostání Antminer L9?

Novinky ze světa těžby kryptoměn - 2bminer® expert na těžení kryptoměn

Naše odpověď je stále stejná - zatím nebyl vydán a není možné ani jeho předobjednání. Tuto informaci máme potvrzenou přímo od manažerky společnosti Bitmain, což je bezpochyby zdroj, kterému můžeme věřit. 

Je důležité upozornit Vás, naše čtenáře a klienty, že v časech jako je Bull run, musíte být zvláště opatrní. Kreativita ,,prodejců” v těchto případech nezná mezí. Kromě prodávání nevydaných modelů se dostáváme i do čisté fantazie, třeba například AR2 Miner, který slibuje až nadpozemské výkony 2200 Th/s.

Co byste měli vědět o aktuálních typech strojů:

- Antminer L9 - nástupce modelu L7 není vydaný a nejsou známy ani jeho parametry. Není tedy možné zařízení ani nikde předobjednat. Tuto informaci potvrzují interní zdroje společnosti Bitmainu.
- Model S21 - dodání je očekáváno až za rok a půl.

Jak se tedy chránit před nákupem neexistujících strojů?

- V první řadě kontrolujte si nabízený hardware. Využijte ověřených zdrojů, jako je náš poskytnutý odkaz (https://www.asicminervalue.com...), kde můžete najít seznam všech existujících a funkčních typů těžebních strojů.

- Dbejte na to, aby označení strojů odpovídalo standardizovaným názvům. Nenechte se zmást podobně znějícími označeními.

Nenechte se oklamat slibnými nabídkami strojů, které ve skutečnosti nemusí existovat. Jděte do investic s rozvahou a ověřujte si všechny informace a prodejce. 

Budeme pokračovat v poskytování aktuálních informací, abychom zajistili, že vaše cesta kryptoměnovým světem bude bezpečná a zisková. Buďte chytří, buďte rozvážní a nechte své investice růst.

Těžte krypto s námi!