2Bminer®

O nás

2Bminer® je jedna z top mezinárodních platforem na těžbu kryptoměn, která poskytuje své služby stovkám klientům po celém světě.

Naším cílem je vždy nabídnout nejmodernější stroje, nejnižší cenu za elektřinu, stabilní těžbu a bezstarostný provoz. Součástí našeho týmu jsou desítky profesionálů v oblasti těžby kryptoměn, kteří se starají o provoz včetně servisu strojů po celém světě.

Tým 2Bmineru - Společnost s prodejem strojů na těžbu kryptoměn
Kupte si stroj na těžení kryptoměny Bitcoin - 2Bminer®
Jakub Hlavenka

CEO

Jakub Hlavenka

Zkušený obchodník, zakladatel exportní firmy v Kalifornii. Přes kontakty, které za léta podnikáni v USA nasbíral, zajišťuje atraktivní podmínky pro hosting našich strojů v USA a UAE.

Michal Bílek

CSO

Michal Bílek

Více než 8 let zkušeností ve vrcholném managementu nadnárodních firem. Specializuje se na oblast obchodu, business development a on-line marketing. Vyhledává a dodává řešení na klíč pro náročné klienty.

Jáchym Petřík

Legal

Jáchym Petřík

Advokát a partner v mezinárodní kanceláři Arrows ETL Global zabývající se poskytováním služeb technologickým firmám i klientům podnikajícím v oblasti kryptoměn a na finančních trzích. Pro 2BMiner® řeší právní záležitosti a business development.

Těžte krypto s námi!