4# Weekly news

Americký prezidentský kandidát podporuje těžbu Bitcoinu, v největší brazilské bance si můžete koupit Bitcoin, VanEck spouští svůj první spot Bitcoin ETF na největší Australské burze, spustili jsme chytrý 2Bminer chat! A máme novinky v nabídce.

Novinky ze světa těžby kryptoměn - 2bminer® expert na těžení kryptoměn

#KryptoWEEKLY

Americký prezidentský kandidát podporuje těžbu Bitcoinu

S blížícími se americkými prezidentskými volbami se Donald Trump stále více zajímá o Bitcoin a kryptoměny. Poté, co začal přijímat dary na podporu své kampaně v bitcoinech, zaměřil svou pozornost i na těžbu.

Ve středu se setkal s Davidem Baileym, šéfem serveru Bitcoin Magazine, a několika významnými americkými těžaři bitcoinů. Mezi účastníky byli zástupci předních těžařských společností, jako jsou CleanSpark, Riot Platforms, Marathon Digital a další. Trump na setkání přislíbil podporu těžbě bitcoinů jak ve státě Washington, tak v celých USA. Na své sociální síti Truth Social po schůzce napsal, že chce, "aby všechny zbývající bitcoiny vznikaly v USA."

Trumpovi hraje do karet nepřátelský postoj Bidenovy administrativy ke kryptoměnám a také fakt, že v USA je údajně více než 50 milionů držitelů bitcoinu a dalších kryptoměn. To představuje významnou skupinu voličů.

V největší brazilské bance si můžete koupit Bitcoin

Itaú Unibanco, největší banka v Brazílii a celé Latinské Americe, začala nabízet obchodování s bitcoiny a dalšími kryptoměnami svým více než 60 milionům zákazníků. Po úspěšném testování této služby, které probíhalo od prosince 2023 mezi vybranými klienty, nyní investiční aplikace banky umožňuje všem klientům nákup a prodej Bitcoinu a Etherea.

Guto Antunes, vedoucí digitálních aktiv v Itaú, uvedl, že tento krok byl odpovědí na silnou poptávku uživatelů po službách spojených s Bitcoinem a kryptoměnami. Přestože nezveřejnil přesné počty uživatelů, zmínil, že aplikace již byla stažena více než 3,5 milionkrát.

Podle odborníků představuje spuštění této služby ze strany Itaú významný milník ve světě financí v jedné z největších ekonomik Latinské Ameriky. Přijetí Bitcoinu a kryptoměn konzervativně regulovanou institucí, jako je Itaú, potvrzuje, že Bitcoin je inovace, která je zde k tomu, aby zůstala.

VanEck spouští svůj první spot Bitcoin ETF na největší Australské burze

Austrálie se připojuje k USA a Hongkongu a uvádí svůj první spot Bitcoin ETF na hlavní burze.

VanEck's spot Bitcoin ETF (VBTC) byl oficiálně uveden na Australian Securities Exchange (ASX), největší australské burze. Tento ETF byl schválen začátkem tohoto týdne a nyní je dostupný pro obchodování, což poskytuje australským investorům zjednodušený a bezpečný způsob, jak získat expozici vůči Bitcoinu.

VanEck však nebyl první v Austrálii. Konkurenční Monochrome Bitcoin ETF (IBTC) je na menší burze Cboe Australia v provozu již od 4. června. Dosud nakoupila více než 54 bitcoinů v hodnotě 5,3 milionů AUD.

Uvedení prvního spot Bitcoin ETF na ASX je dalším krokem k tomu, aby investoři mohli jednodušeji a bezpečněji investovat do kryptoměn prostřednictvím tradičních burz, což může dále podpořit rozšíření kryptoměnového trhu v Austrálii.

#2BminerWEEKLY

Spustili jsme chytrý 2Bminer chat!

Spustili jsme nový nástroj, který Vám usnadní komunikaci s naší společností a zodpoví všechny dotazy. Představujeme Vám 2Bminer Chat, který je připraven kdykoliv pomoci!

1. Aktuálně dostupné stroje
Potřebujete vědět, jaké těžební stroje máme momentálně v nabídce? Chat Vám rychle poskytne aktuální seznam všech dostupných zařízení.

2. Nejvýnosnější stroje
Přemýšlíte, který stroj je v současných podmínkách nejvýnosnější? Chat Vám poskytne doporučení na základě aktuálních tržních podmínek a výkonových parametrů.

3. Odpovědi na všechny vaše otázky
Máte otázky ohledně našich služeb, podpory nebo specifikací strojů? Chat je zde, aby Vám poskytl rychlé a přesné odpovědi na všechny dotazy.

Pokud si přejete nový Chat vyzkoušet: V pravém dolním rohu klikněte na ikonku.

Novinky v nabídce

Zlevnili jsme stroje typu KS5 Pro 21 TH/s, KS3 9.4 TH/s a S21 200 TH/s. Nově v nabídce naleznete také stroj KS5 Pro 21 TH/s ve verzi PREORDER se zapojením v září 2024!

Těžte krypto s námi!