2# Weekly news

Od příštího měsíce zavádíme nové typy zapojování strojů, ČKMA zavádí novou pozici - Ombudsman, Americký stát investoval do Bitcoinových ETF

Novinky ze světa těžby kryptoměn - 2bminer® expert na těžení kryptoměn

#2BminerWEEKLY

Od příštího měsíce zavádíme nové typy zapojování strojů 

Reagujeme na současné tržní podmínky a přicházíme se dvěma možnými typy zapojení zařízení.První možností je garantované zapojení do 60 dní s výraznější slevou oproti běžným cenám. Druhou variantou je rychlé zapojení do 48 hodin u zařízení, která jsou skladem. Tuto novinku plánujeme zavést již příští měsíc. Pokud máte zájem,neváhejte kontaktovat náš obchodní tým a dozvědět se více.

#KryptoWEEKLY

Nová pozice v ČKMA - Ombudsman

Pro zlepšení služeb uživatelům burz a směnáren kryptoměn v České republice byla zavedena nová funkce - Ombudsman ČKMA.
Tento krok je součástí širších snah o zlepšení standardů a transparentnosti v kryptoprůmyslu. Prvním ombudsmanem byl jmenován Tomáš Cuník.

Americký stát investoval do Bitcoinových ETF

Americký stát Wisconsin se stal průkopníkem v investování do bitcoinových ETF, když veřejně oznámil nákup akcií iShares Bitcoin Trust od společnosti BlackRock v hodnotě téměř 160 milionů dolarů.

Toto odvážné rozhodnutí, uskutečněné ve výši 94 562 akcií během prvního čtvrtletí tohoto roku, bylo podrobně zdokumentováno ve čtvrtletní zprávě 13F odeslané Komisi pro cenné papíry. Tím se Wisconsin stal prvním státem, který takovou investici veřejně oznámil. Kromě iShares Bitcoin Trust investovala Státní investiční rada Wisconsinu, známá jako SWIB, i do Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) v hodnotě přibližně 64 milionů dolarů.

SWIB, založená v roce 1951, spravuje majetek ve výši více než 156 miliard dolarů, včetně Wisconsinského důchodového systému (WRS) a dalších státních svěřenských fondů.
Tento historický krok může otevřít dveře dalším státním a vládním fondům, které zvažují diverzifikaci svých portfolií prostřednictvím kryptoměn.Pokud se investice ukáže jako úspěšná, může to vyvolat širší zájem a přitáhnout další kapitál do oblasti kryptoměn.

Těžte krypto s námi!