• Novinky
  • Trezor oslavuje 10 let: Uvádí novou hardwarovou peněženku

Trezor oslavuje 10 let: Uvádí novou hardwarovou peněženku

Společnost Trezor, známá pro své hardwarové kryptoměnové peněženky, oslavuje své 10. výročí vypuštěním tří nových self-custody produktů.

Novinky ze světa těžby kryptoměn - 2bminer® expert na těžení kryptoměn

K hlavním novinkám patří nová peněženka Trezor, originální řešení zálohy soukromého klíče a peněženka pouze pro Bitcoin. Firma se sídlem v České republice oficiálně oznámila zahájení prodeje Trezor Safe 3, své nové hardwarové peněženky podporující více než 7,000 kryptoměn, 12. října. Společnost zdůraznila, že tato nová peněženka představuje důležitý milník v nabídce zařízení od Trezoru. Je myšleno na to, aby zařízení usnadňovalo a zjednodušilo cestu k Bitcoinu i pro nováčky a začátečníky.

Trezor Safe 3 přichází téměř pět let po uvedení modelu Trezor Model T v únoru 2018. Oproti předchozí verzi můžeme u Trezor Safe 3 pozorovat další krok k větší bezpečnosti.

Kromě Trezor Safe 3 uvedla společnost na trh i své fyzické řešení pro uložení soukromého klíče, nazvané Trezor Keep Metal. Bezpečnost tajného klíče je daleko důležitější než bezpečnost samotného hardwarového zařízení, protože i při ztrátě nebo poškození hardwarové peněženky je možné přístup k peněžence obnovit. 

Trezor Keep Metal je vyroben z nerezavějící oceli odolné vůči korozi a je vodotěsný. CEO společnosti Trezor, Matěj Žák, zdůraznil, že Keep Metal je dalším důležitým krokem k zvýšení podpory celosvětového přijetí kryptoměn.

Trezor Keep Metal umožňuje uložit jak 12-ti slovní seed, tak 24-slovní seed. Do teď bylo možné mít pouze jednu ze zmíněných variant. 

A nakonec, v rámci oslav svého výročí vydává Trezor také peněženku pouze pro Bitcoin v omezeném počtu pouze 2,013 kusů. Z každého prodeje bude Trezor věnovat $21 na podporu Trezor Academy, iniciativy zaměřené na vzdělávání v oblasti Bitcoinu.

Společnost Trezor, založená v roce 2013, je jedním z největších světových poskytovatelů hardwarových peněženek umožňujících uživatelům ukládat kryptoměny jako Bitcoin. Její první peněženka, Trezor One, byla uvedena na trh v roce 2014 a dosud funguje, nabízí základní funkce k dlouhodobému skladování několika mincí. Od tohoto vydání, ale proběhlo mnoho inovací, které můžeme již teď pozorovat na těchto třech novinkách!

Protože se jedná o nejbezpečnější peněženku na světě, tak si získal Trezor důvěru i od 2Bminer a doporučujeme ji i našim klientům.

Těžte krypto s námi!