• FAQ
  • Jak koupit stroj?

Jak koupit stroj?

Po kliknutí na stroj, který chcete zakoupit se zobrazí všechny podrobnosti o jeho historii. Pro samotný nákup budete mít dvě možnosti a to koupit stroj ihned za vylisovanou cenu nebo nabídnout protistraně sníženou cenu.

Buy now

Pokud jste rozhodnuti koupit těžební zařízení za inzerovanou cenu, můžete to udělat okamžitě prostřednictvím možnosti Buy now v požadované měně. Po vybrání této možnosti se Vám opět zobrazí základní informace o stroji, spolu s osobními údaji, které lze upravovat. Akceptací podmínek, po kontrole všech údajů je obchod ZÁVAZNĚ uzavřen a v dalším kroku budete přesměrováni k samotné platbě za Váš nový stroj!

Place a bit

Pokud se rozhodnete o ceně vyjednávat, můžete podat cenový protinávrh prodávajícímu neboli BID. Bid lze vytvořit ve měnách, které prodávající akceptuje a podání takového BIDu je závazné. V praxi to znamená, že prodávající o Vaší nabídce bude okamžitě informován a má 72 hodin na jeho akceptaci. BID nelze v průběhu 72 hodin od jeho vytvoření zrušit z Vaší strany a pokud prodávající Vaší cenovou nabídku přijme, tak jste stroj za sníženou cenu koupil. V dalším kroku budete přesměrováni k samotné platbě za Váš nový stroj!

Těžte krypto s námi!