• Novinky
  • Co se děje ve světě kryptoměn?

Co se děje ve světě kryptoměn?

Chcete se dozvědět, co se dnes událo ve světě kryptoměn? Přinášíme vám nejnovější zprávy o trendech a událostech, které ovlivňují cenu Bitcoinu, blockchain, DeFi, NFT, Web3 a regulace kryptoměn.

Novinky ze světa těžby kryptoměn - 2bminer® expert na těžení kryptoměn

Binance a "protilék" na podvodné adresy

Bezpečnostní experti z Binance vyvinuli „protilék“ proti rostoucím případům podvodů s falšováním adres, které investory přimějí poslat finanční prostředky na podvodné adresy. Tým největší světové kryptoměnové burzy vyvinul algoritmus, který identifikoval miliony podvodných krypto adres, což bylo klíčové pro identifikaci a označení více než 13,4 milionu falešných adres na BNB Smart Chain a 1,68 milionu na Ethereum.

Vanguard a Bitcoin ETF

Nový příchozí CEO společnosti Vanguard, Salim Ramji, uvedl, že neplánuje zvrátit rozhodnutí společnosti o nezahájení spotového Bitcoin ETF. V rozhovoru pro Barron’s zdůraznil, že krypto investiční produkty nejsou v souladu s investiční filozofií Vanguardu.

Obvinění z krádeže kryptoměn v hodnotě 25 milionů dolarů

Americké ministerstvo spravedlnosti obvinilo dva bratry ze zpronevěry 25 milionů dolarů v kryptoměnách. Bratři údajně zneužili Ethereum blockchain k manipulaci s hodnotou transakcí, což vedlo k okamžitému propuštění obsahu navrhovaného bloku a následné krádeži.

Těžte krypto s námi!